Sensacja w Pucharze Polski! Wisła Płock nie dała rady pierwszoligowcowi

asinfo
Puszcza Niepołomice pokonała Wisłę Płock 3:1 (1:0 ) w meczu 1/8 finału Pucharu Polski i awansowała do ćwierćfinału rozgrywek.
Pierwszego gola w ttm starciu strzelił Marcin Orłowski, który wpisał się ba listę strzelców już w 12. minucie, a przy jego trafieniu asystował Hubert Tomalski.
Gospodarze powiększyli przewagę w 73. minucie. Wówczas Łukasz Szczepaniak wykorzystał podanie Drzazgi i płaskim strzałem pokonał golkipera rywali.
W 80. minucie bramkę kontaktową dla gości zdobył Patryk Stępiński, który trafił z linii pola karnego na bliższy słupek.
Wynik meczu na 3:1 ustalił już w doliczonym czasie gry Hubert Tomalski, który przypiezetowal wygrana swojej drużyny pokonując Żynela w pojedynku dam na sam.
Dzięki wygranej drużyna z Małopolski zagra w 1/4 finału.