Sensacyjna porażka Manchesteru United w Lidze Mistrzów. Kompromitacja defensywy "Czerwonych Diabłów" [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 4 lis 2020 | 20:47
Manchester United doznał niespodziewanej porażki w Lidze Mistrzów. "Czerwone Diabły" przegrały na wyjeździe z Basaksehirem Stambuł 1:2. Z kolei w meczu grupy F Zenit zremisował z Lazio.
GRUPA H
Piłkarze Manchesteru United od początku sezonu prezentują nierówną formę. W Premier League spisują się zdecydowanie poniżej oczekiwań - w sześciu meczach zdobyli tylko siedem "oczek". Lepiej im za to szło w Lidze Mistrzów. W tych rozgrywkach po dwóch kolejkach mieli na koncie komplet punktów.
Dziś "Czerwone Diabły" mogły poprawić swój dorobek, jednak niespodziewany opór stawili im zawodnicy Basaksehiru. Spotkanie w Stambule rozpoczęło się od koszmarnego błędu defensywy United. Podopieczni Ole Gunnara Solskjaera ruszyli do przodu przy stałym fragmencie gry i... zapomnieli, że z tyłu pozostał Demba Ba.
Napastnik dostał długie podanie i osamotniony ruszył w stronę bramki strzeżonej przez Hendersona. Po chwili piłka ugrzęzła w siatce, a 35-latek utonął w ramionach kolegów z drużyny.
"Czerwone Diabły" ruszyły do odrabiania strat, ale ich ataki były powolne, przewidywalne i mało kreatywne. Za to mistrzowie Turcji zadali kolejny cios. W 40. minucie wykorzystali fatalną stratę Maty, przeprowadzili szybką kontrę, którą ze spokojem wykończył niepilnowany Visca.
To podrażniło przyjezdnych. Jeszcze przed przerwą podopieczni Ole Gunnara Solskjaera zdobyli kontaktową bramkę. Efektowną główką popisał się Martial.
W drugiej połowie norweski szkoleniowiec posłał do boju Pogbę, Cavaniego i McTominaya. Zmiany nie przyniosły jednak oczekiwanych efektów.
Ekipa z Premier League przeważała, ale nie była w stanie stworzyć sobie klarownej okazji. W 56. minucie z rzutu wolnego uderzał Fernandes, ale golkiper rywali był na posterunku. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:1 i sensacyjna porażka United stała się faktem.

GRUPA F
Zenit zdobył pierwsze punkt w tej edycji Ligi Mistrzów. Po dwóch porażkach przyszedł czas na remis na własnym boisku z Lazio.
Wynik spotkania otworzył Jerochin. Pomocnik wpisał się na listę strzelców w 32. minucie. Z bliska wykończył składną akcję swojego zespołu.
Przyjezdni odpowiedzieli tuż przed końcem. W 82. minucie do siatki trafił Caicedo. 32-latek dostał podanie od Acerbiego, uderzył z pierwszej piłki i pokonał golkipera rywali.
Po trzech spotkaniach mistrzowie Rosji mają na koncie jedno "oczko". Z kolei dorobek Lazio to pięć punktów.

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 54

5 lis 2020 | 09:42
0
Sensacyjna porażka Manchesteru United? To raczej powoli staje sie normą.
5 lis 2020 | 07:29
0
Memczester na fali
5 lis 2020 | 06:29
0
Żałosny klub, piłkarze i trener.. 1 dobry mecz przeplatają 3,4 dennymi.. Roy Keane znowu będzie grzmiał xD
5 lis 2020 | 01:06
0
No Demba Ba nie zapomniał jak gra się w piłkę. Karny utas dla United za zlekceważenie rywala, który to już raz za kadencji Ole?
5 lis 2020 | 00:27
0
Ha,ha,ha, jaka sensacja? jezeli nie wygrywasz z jakimis ogórami z Turcji, to jestes zwyklym przecietnym sredniakiem europejskim.
4 lis 2020 | 23:08
0
PSG też przegrało, więc im się trochę jakby upiekło...
0
Tak już abstrachując od szydery to ten klub przypomina takiego starego rockendrolowca, który lata temu był zajebisty, mega popularny, miał hajsu jak lodu i najlepsze dupeczki, a teraz jest zarośniętym, obrzyganym, zataczającym się pod wpływem alkoholu od rana do wieczora bankrutem, z którego każdy na ulicy ciśnie beke.
4 lis 2020 | 22:39
0
Najgorsze w tym że tam jest kasa i niejedna małolata ssała by pęto nawet starego rockmana.....tam brakuje sternika gdzie kurwa jechać!!!....
0
Tak to jest jak się daje posade jakiemuś norweskiemu wuefiście za dostawienie nogi w doliczonym czasie 20 lat temu
4 lis 2020 | 21:28
0
W dupie byłeś i gówno widziałeś! Kurwa, człowieku nie wiesz o kim mówisz to nie mów, bo obrażasz prawdziwych kibiców Man Utd, jebany sezonowcu.
4 lis 2020 | 21:41
On własne potrafi cisnąć po swoim klubie jak i po Realu. Do niczego innego dzieciaczek się nie nadaje.
0
On własne potrafi tylko ćisnąć po swoim klubie piłkarzach jak i po Realu. Do niczego innego dzieciaczek się nie nadaje.
4 lis 2020 | 21:43
0
Przepraszam prawdziwy kibicu. Pewnie kolega Magika z debilpage.
0
Początek końca, jak przy Emerym. Ja na miejscu kibiców MU bym się cieszył, bo przyjdzie jakiś dobry trener niedługo.
0
Jaka sensacja xd. Fart Memczesteru Penalted w LM się skończył. Może do swoich ulubionych rozgrywek Ligi Europy się załapią na wiosne.
4 lis 2020 | 21:22
0
Rozumiem Memchester, ale Penalted?
4 lis 2020 | 21:09
Wygrać z finalista LM oraz zdemolować 5-0 półfinalistę i przegrać z turasami XD
0
Wygrać z zeszłorocznym finalista oraz zeszłorocznego półfinalistę 5-0 i przegrać z tureckimi ogorami XD
4 lis 2020 | 21:08
0
Kolejna grana chujnia na resorach....Jak lubię Ole tak chciałbym zobaczyć na ławce doświadczonego managera. W Utd potrzeba kogoś kto za pysk złapie i z liścia zajebie. Obecnie jest łapanka ludzi którzy niby grają ale sami ....
5 lis 2020 | 03:03
0
Przecież był Mourinho, to piłkarzyki się zaczęli buntować bo nie chciało im się trenować na czele z Pogbowirusem. Zamiast wyjebać gościa co buntował szatnie i wolał do fryzjera chodzić zamiast grać to wyjebali trenera - skutki oglądasz dzisiaj. Banda przepłaconych, przereklamowanych piłkarzy tam żaden dobry trener nie pójdzie z własnej woli.
4 lis 2020 | 21:03
0
Za to jak obrona zachowała się przy obu golach to powinni ich zwolnić . No nie mam pojęcia jak można nikogo nie zostawić na tyłach albo olac krycie przy drugim golu :D