Sensacyjna porażka piłkarzy Mourinho! Emocjonująca końcówka i niesamowita seria jedenastek na Old Trafford! [VIDEO]

Ververidis Vasilis / shutterstock.com
Manchester United zremisował 2:2 z Derby County w meczu 1/16 Pucharu Ligi Angielskiej. O wyniku meczu musiały rozstrzygnąć rzuty karne, w których lepsi byli goście. Tym samym "Czerwone Diabły" odpadły z rozgrywek.
Mecz zaczął się dobrze dla gospodarzy. Już w 3. minucie bramkę strzelił Juan Mata.
Kwadrans po przerwie było 1:1. Kapitalnego gola zdobył Harry Wilson.
Kilka minut później za to zagranie wyleciał z boiska Romero.
Gospodarze musieli sobie radzić w 10. W 85. minucie Jack Marriot strzelił bramkę, która dała gościom prowadzenie.
W 5. minucie doliczonego czasu gry wyrównującą bramkę zdobył Marouane Fellaini.
O rezultacie musiały rozstrzygnąć rzuty karne. Byliśmy świadkami bardzo długiej serii jedenastek. Ostatecznie lepsi okazali się w nich goście, którzy wygrali 8:7.