Sensacyjny początek na Santiago Bernabeu! Real Madryt przegrywał po kuriozalnym "kiksostrzale" [WIDEO]

Kuriozalny "kiksostrzał" w meczu Realu Madryt [WIDEO]
Bukharev Oleg/Shutterstock
Real Madryt zremisował z Club Brugge w drugiej kolejce Ligi Mistrzów.
"Królewscy" dziś chcieli zmazać plamę po bolesnej porażce z PSG. Tymczasem na Santiago Bernabeu podopieczni Zinedine'a Zidane'a szybko stracili bramkę w starciu z Club Brugge.
Goście już w 9. minucie trafili do siatki Realu. Piłkarze Club Brugge sprawnie wyprowadzili kontrę, po której sam na sam z bramkarzem znalazł się Emmanuel Dennis. Nigeryjczyk mógł ze spokojem wykończyć akcję, ale skiksował... Piłka jednak i tak wtoczyła się do bramki.
Gol początkowo nie został uznany, bo sędzia wskazał spalonego. Po chwili system VAR skorygował pierwotną decyzję i goście mogli się cieszyć z prowadzenia.
W 39. minucie Dennis po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Napastnik wykorzystał błąd Modricia i posłał piłkę nad Courtois.
Real odpowiedział w 56. minucie, gdy trafił Sergio Ramos, zaś 86. minucie Casemiro doprowadził do stanu 2:2.
Daniel Makarewicz01 Oct 2019 · 19:12