Serie A: Bologna pewnie pokonała Genoę

YouTube
Bologna FC wygrał u siebie z Genoa CFC 2:0 w pierwszym sobotnim meczu 26. kolejki włoskiej Serie A. Gola i asystę zanotował Mattia Destro.
Kibice na Stadio Renato Dall'Ara na gola czekali do drugiej połowy. Na jej początku skuteczną dobitką z najbliższej odległości popisał się Mattia Destro. W 72. minucie miejscowi przypieczętowali swoje zwycięstwo. Fatalny błąd defensora gości, który stracił piłkę w środku pola. Miejscowi pobiegli w dwóch na bramkarza. Destro wyłożył futbolówkę Cesarowi Fallettiemu, który nie miał kłopotów z trafieniem do pustej bramki.
Po tym zwycięstwie podopieczni Roberto Donadoniego zajmują 11. miejsce w tabeli ze zdobytymi 33 punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe ze SPAL 2013.
Natomiast zespół prowadzony przez Davide Ballardiniego plasuje się na 13. pozycji z 30 „oczkami” na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie Cagliari Calcio.