Sevilla wygrywa po wznowieniu La Liga! Gol i cudowna asysta Lucasa Ocamposa [WIDEO]

Christian Bertrand / Shutterstock.com
Za nami pierwszy mecz Primera Division po wznowieniu rozgrywek. Sevilla wygrała z Betisem 2:0.
Spotkanie odbywało się oczywiście przy pustych trybunach. Telewidzowie mogli jednak usłyszeć doping i komputerowo wygenerowanych kibiców. Nad tym drugim rozwiązaniem realizatorzy transmisji będą musieli jeszcze popracować. Na razie wszystko przypominało grafikę z bardzo starej gry.
Mecz od początku toczył się pod dyktando gospodarzy. Sevilla już w pierwszej połowie miała dobre okazje do zdobycia bramki, ale prowadzenie objęła dopiero po przerwie. W 56. minucie Luuk de Jong został w polu karnym sfaulowany przez Marca Bartrę, a jedenastkę na gola zamienił Lucas Ocampos.
Gospodarze ustalili wynik sześć minut później. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym cudowną asystą popisał się Ocampos, który piętą zgrał piłkę tuż przed bramkę Betisu, a do siatki z bliska trafił Fernando.
Goście mieli jeszcze szanse na strzelenie przynajmniej kontaktowego gola, ale brakowało im skuteczności. W dobrych sytuacjach pudłowali Borja Iglesias, Emerson i Loren Moron.
Dzięki zwycięstwu Sevilla po 28 kolejce na pewno pozostanie na trzecim miejscu w tabeli. Betis jest w niej dwunasty.
Marcin Karbowski12 Jun 2020 · 06:52