Sheffield United inkasuje trzy punkty w starciu z AFC Bournemouth

Kopii90, wikipedia
Zawodnicy Sheffield United pokonali przed własną publicznością AFC Bournemouth 2:1 (1:1) w niedzielnym meczu 26. kolejki angielskiej ekstraklasy.
Na Bramall Lane przyjezdni objęli prowadzenie już w 13. minucie. Wówczas Callum Wilson dopadł do piłki odbitej w polu karnym i uderzeniem głową pokonał golkipera rywali.
Gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania tuż przed zakończeniem pierwszej połowy, gdy na listę strzelców wpisał się Billy Sharp.
Bramkę na wagę zwycięstwa ekipy "The Blades" zdobył w 84. minucie John Lundstram, który wykorzystał podanie Lysa Mousseta i skutecznie trafił w prawy dolny róg.
Podopieczni Chrisa Wildera mają na koncie 39 punktów i zajmują 5. miejsce w tabeli Premier League. Zespół prowadzony przez Eddie'ego Howe'a z dorobkiem 26 "oczek" plasują się na 16. pozycji.