Show Harry'ego Kane'a! Gol i asysta w meczu Bayernu. Wymarzony debiut w Bundeslidze! [WIDEO]

Screen Twitter
Bayern Monachium rozbił Werder Brema 4:0 (1:0) na inaugurację Bundesligi. Reprezentant Anglii zanotował asystę oraz strzelił gola w piątkowym meczu.
Harry Kane ma za sobą debiut w Bundeslidze. Legenda Premier League z dobrej strony pokazała się już w 3. minucie, gdy napastnik podał do Leroya Sane.
Reprezentant Anglii posłał dobrą piłkę z własnej połowy, skrzydłowy wyszedł na pozycję i ostatecznie pokonał bramkarza Werderu. W późniejszej części meczu goście mieli jednak niemałe problemy.
Gospodarze wyrównali już w 9. minucie, gdy do siatki trafił Niclas Fullkrug. Radość 30-latka nie trwała jednak długo, gdyż VAR anulował jego gola ze względu na spalonego.
Jeszcze przed przerwą "Die Roten" mogli podwyższyć. Z dobrą akcję wyszedł Noussair Mazraoui, lecz obrońca uderzył jedynie w słupek. Po zmianie stron równie nieskuteczny okazał się Kinglsey Coman, który również obił obramowanie.
Po dłuższej chwili wyrównanej rywalizacji przyszła w końcu kolej na wspomnianego Kane'a. W 75. minucie były zawodnik Tottenhamu otrzymał podanie od Alphonso Davisa, urwał się rywalom i bez najmniejszych problemów zmienił wynik spotkania.
W 79. minucie na boisku zameldował się Dawid Kownacki, ale reprezentant Polski nie był w stanie wpłynąć na losy rywalizacji. Ostatecznie jego Werder przegrał z Bayernem 0:4 (0:1), gdyż w samej końcówce dublet skompletował Sane, a stan rywalizacji ustalił Mathys Tel.
Hubert Kowalczyk18 Aug 2023 · 22:28