Show Ronaldinho! Popisy w meczu legend FC Barcelony i Realu Madryt [WIDEO]

Show Ronaldinho! Popisy w meczu legend Barcelony i Realu Madryt [WIDEO]
Legendy Barcelony zmierzyły się dziś z byłymi gwiazdami Realu Madryt. "Królewscy" wygrali 3:2, ale spotkanie zostanie zapamiętane głównie dzięki popisom Ronaldinho.
Spotkanie odbyło się w Tel Awiwie. Na murawie od pierwszej minuty nie zabrakło zawodników, którzy w przeszłości rządzili na światowych boiskach.
Ronaldinho od pierwszego gwizdka był wiodącą postacią "Dumy Katalonii". Brazylijczyk najpierw próbował przelobować bramkarza z połowy boiska.
Później 41-latek popisał się no-look passem, żeby za chwilę oddać piekielnie mocny strzał w słupek.
W 28. minucie Ronaldinho dopiął swego i strzałem z rzutu karnego otworzył wynik spotkania.
Chociaż tempo gry, czego można było się spodziewać, nie było najwyższe, pojedyncze zagrania Ronaldinho potwierdzały jego piłkarską klasę.
Tuż po przerwie legendy Realu Madryt doprowadziły do remisu. Do siatki trafił zmiennik, Pedro Munitis.
"Los Blancos" w piorunujący sposób rozpoczęli drugą połowę. Chwilę później 46-latek zanotował asystę przy bramce Alfonso Pereza.
W 60. minucie padł kolejny gol, tym razem dla Barcelony. Indywidualną akcją na lewej stronie popisał się Jofre Mateu.
Z biegiem czasu poziom gry obrońców znacznie spadł. W 70. minucie wykorzystał to Ruben de la Red, który pewnym strzałem ustalił wynik meczu.
Adam Kłos20 Jul 2021 · 21:01