Groźna sytuacja w siatkarskiej Lidze Narodów. Japończyk wpadł nogą w siatkę [WIDEO]

Japonia pokonała Włochy 3:2 w siatkarskiej Lidze Narodów. W trakcie spotkania doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem Rana Takahashiego.
Mecz od samego początku obfitował w wielkie emocje. Pierwszego seta Japończycy wygrali 25:20, jednak w dwóch kolejnych partiach Włosi triumfowali 25:21, 26:24. W czwartym secie znów lepsza była drużyna z Azji, doprowadzając do tie-breaka, dzięki wynikowi 25:19.
Na początku piątego seta Ran Takahashi skutecznie zakończył akcję swojej drużyny. Niestety, po efektownym ataku zahaczył nogą o siatkę i upadł na parkiet. Sytuacja wyglądała niebezpiecznie.
Takahashi zdołał jednak wrócić do gry. Co więcej, w ostatniej akcji meczu udało mu się zablokować jednego z rywali, dzięki czemu Japonia odniosła cenne zwycięstwo.
Aktualnie Włosi zajmują piąte miejsce w tabeli Ligi Narodów. Japonia jest trzecia, ustępując miejsca Polsce i liderującej Francji. Już jutro o godzinie 15:30 biało-czerwoni rozegrają kolejny mecz. Rywalami podopiecznych Nikoli Grbicia będzie Australia.