Klęska Polski w meczu z USA! Biało-czerwoni bez szans na półfinał Final Six

pzps.pl
Polska przegrała w trzech setach - 26:28, 17:25, 18:25 - z USA w drugim meczu Final Six. Polacy nie mają już szans na awans do półfinału.
Pierwszy set był niezwykle zacięty od samego początku do końca. Żadnej z drużyn nie udało się odskoczyć drugiej na więcej niż dwa punkty. O wszystkim decydowała gra na przewagi, w której skuteczniejsi okazali się Amerykanie, wygrywając 28:26.
Druga partia zaczęła się dla nas już dużo gorzej. Rywale bardzo szybko wypracowali sobie sporą przewagę - 8:4, 11:5. Z czasem tylko ją powiększali, prowadząc już nawet różnicą siedmiu punktów - 20:13. Ostatecznie pokonali naszych zawodników 25:17.
Trzecia odsłona nie zaczęła się lepiej od poprzedniej. Polacy znowu dali odskoczyć Amerykanom - 4:8, 7:12. Przeciwnicy nie wypuścili z rąk zwycięstwa już do samego końca, wygrywając z biało-czerwonymi 25:18.
Jakub Kreśliński05 Jul 2018 · 19:39