"Michał Kubiak postradał rozum", "Nieakceptowalne". Słoweńcy wściekli na zachowanie kapitana Polaków [WIDEO]

"Kubiak postradał rozum", "To nieakceptowalne". Słoweńcy wściekli na zachowanie kapitana Polaków [WIDEO]
screen
Nie gasną emocje po porażce reprezentacji Polski w półfinale siatkarskich mistrzostw Europy. Słoweńcy po meczu bardzo ostro krytykowali zachowanie Michała Kubiaka. - To jest nieakceptowalne - grzmiał Jan Kozamernik.
Polacy przegrali ze Słowenią 1:3. Na boisku emocji nie brakowało. Zagotowało się przede wszystkim na początku czwartego seta, gdy Kubiak po skutecznym ataku starł się pod siatką z Tine Urnautem. Doszło do ostrej wymiany zdań.
Dalsza część tekstu pod wideo
Po meczu Słoweńcy ostro wypowiadali się na temat kapitana reprezentacji Polski. Zdecydowanie całą sytuację opisał portal internetowy "delo.si".
- Kubiak postradał rozum, stracił panowanie nad sobą - grzmiał dziennikarz.
Zachowanie Polaka krytykowali też rywale. Ich zdaniem kapitan biało-czerwonych kolejny raz nie wytrzymał ciśnienia.
- To, co zrobił Kubiak, jest nieakceptowalne. Nie rozumiem, dlaczego cały czas pozwala mu się na takie zachowania. Ten człowiek zachowuje się tak na każdym turnieju, kiedy przegrywa. My jednak wiedzieliśmy o tym, nawet spodziewaliśmy się tego. Musieliśmy po tamtej awanturze wrócić do pełnej koncentracji i na szczęście to zrobiliśmy - stwierdził Kozamernik w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".
Kubiak był krytykowany także przez polskie media. Piszemy o tym TUTAJ.
Słoweńcy po raz trzeci zagrają w finale mistrzostw Europy. Dwa poprzednie mecze przegrywali - w 2015 roku z Francją, a cztery lata później z Serbią.
- Żeby zostać mistrzami Europy, będziemy musieli zagrać w finale lepiej niż przeciwko Polakom. Ale jestem przekonany, że zasłużyliśmy na wielki finał - podsumował Kozamernik.
O złoto reprezentacja Słowenii zagra z Włochami. Rywalami Polaków w meczu o brązowy medal będzie reprezentacja Serbii.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski19 Sep 2021 · 07:42
Źródło: przegladsportowy.pl, sport.pl

Przeczytaj również