Liga Mistrzów: Chemik Police bez szans w starciu z Fenerbahce

Siatkarki Chemika Police przegrały z Fenerbahce Stambuł w trzech setach w rewanżowym spotkaniu play-off Ligi Mistrzyń.

Pierwszy set zaczął się po myśli polskiej drużyny i od niespodziewanego prowadzenia 10:9. Za moment było już jednak 16:12 dla rywalek z Turcji. W kolejnych minutach nasze zawodniczki nie miały nic do powiedzenia na parkiecie i przegrały pierwszą odsłonę gładko 21:25.

W drugiem secie polskie siatkarki były zupełnie bezradne. Ani razu nie zbliżyły się do przeciwniczek, które utrzymywały wysoką przewagę i kontrolowały grę. Tę partię wygrały bez większych problemów 25:16.

Trzeci set miał identyczny przebieg. Zawodniczki Chemika Police pozwalały rywalkom z Turcji na zbyt wiele, łatwo oddając im zwycięstwo 25:14.

Fenerbahce Stambuł ostatecznie pokonało Chemika Police 3:0 - w pierwszym meczu również 3:0 - i awansowało dalej.
Źródło: sportowefakty.wp.pl