Polska - Chiny gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i stream online [KWALIFIKACJE DO IGRZYSK OLIMPIJSKICH]

Polska - Chiny gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i stream online [KWALIFIKACJE DO IGRZYSK OLIMPIJSKICH]
Alfredo Falcone/LaPresse/SIPA USA/PressFocus
Polscy siatkarze rozegrają dzisiaj swój ostatni mecz w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich. Rywalem "Biało-Czerwonych" będzie reprezentacja Chin. Czy Polacy odniosą kolejne zwycięstwo? Transmisja na żywo rozpocznie się o godzinie 13:30 i będzie ją można śledzić w TV oraz Internecie. Sprawdź, gdzie oglądać stream online ze spotkania Polska - Chiny.
Ostatni raz obie drużyny grały ze sobą podczas ubiegłorocznej edycji Ligi Narodów. Lepsi byli wtedy "Biało-Czerwoni", którzy wygrali bez straty seta. Czy dzisiaj będzie podobnie? Przekonaj się o tym, oglądając stream na żywo z meczu Polska - Chiny.
Dalsza część tekstu pod wideo

Polska - Chiny - gdzie oglądać?

Ostatni mecz Polaków można było oglądać wczoraj. Zmierzyli się wtedy z reprezentacją Holandii. "Biało-Czerwoni" wygrali 3:1 i zapewnili sobie awans na IO w Paryżu.
Chiny swój poprzedni mecz też rozegrały w sobotę. Ich rywalem byli Argentyńczycy. Lepsza okazała się ekipa z Ameryki Południowej, która wygrała 3:2.

Polska - Chiny - kto faworytem?

Wg bukmacherów faworytem tego meczu jest reprezentacja Polski. Kurs na "Biało-Czerwonych" wynosi około 1.07, a na reprezentację Chin około 7.70.

Polska - Chiny - stream online?

Stream na żywo z meczu Polska - Chiny będzie dostępny całkowicie za darmo na stronach dwóch legalnych polskich bukmacherów. Taką możliwość daje:
  • STS TV - OGLĄDAJ TUTAJ (podczas rejestracji prosimy wpisać kod promocyjny: MECZYKI)
  • Betclic TV - KLIKNIJ TUTAJ, aby utworzyć konto i oglądać (podczas rejestracji prosimy użyć kodu promocyjnego: MECZYKI)

Polska - Chiny - transmisja online

Transmisja online z meczu Polska - Chiny będzie dostępna na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji TVP SPORT.
Dodatkowo transmisję na żywo ze spotkania Polska - Chiny będzie można śledzić na platformie Polsat Box Go Sport. Miesięczny dostęp do tego serwisu kosztuje obecnie 40 zł.

Polska - Chiny - transmisja na żywo w TV

Prawa do pokazywania meczów kwalifikacyjnych do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu 2024 posiadają stacje TVP i POLSAT. Transmisja na żywo z meczu Polska - Chiny będzie dostępna w TV na kanałach: TVP 1, TVP SPORT i POLSAT SPORT.

Polska - Chiny - wynik na żywo

Wynik meczu na żywo Polska - Chiny tradycyjnie będzie można śledzić na naszej stronie, TUTAJ. Oferujemy najszybsze i dokładne dane oraz pełne statystyki meczowe.

Zobacz skrót ostatniego meczu Polaków

Przeczytaj również