Pożar w hali podczas meczu PlusLigi. Spotkanie zostało przerwane [WIDEO]

Twitter Screen
W trakcie spotkania pomiędzy Aluronem CMC Warta a Stalą Nysa miała miejsce niespodziewana sytuacja. Wewnątrz hali doszło do pożaru.
Tegoroczny sezon PlusLigi wkroczył w decydującą fazę. Najlepsze zespoły rywalizują w play-offach o mistrzostwo rozgrywek.
We wtorek Aluron CMC Warta pokonał Stal Nysa w pierwszym meczu ćwierćfinałowym. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 3:0.
Podczas spotkania doszło do niespodziewanej sytuacji. Wspomniane zdarzenie miało miejsce w trakcie drugiego seta, gdy Stal prowadziła 8:6.
Wówczas w Hali Nysa wybuchł pożar. Jedna z lamp oświetlających plac gry zaczęła się palić, co uniemożliwiało kontynuowanie meczu.
Po pojawieniu się ognia wezwano straż pożarną. Służby natychmiastowo przybyły na miejsce, a ich interwencja zajęła blisko 20 minut.
W trakcie działań strażaków obeszło się bez konieczności ewakuowania hali. Ostatecznie niepokojąca sytuacja została zażegnana, a siatkarze wznowili spotkanie.
Rywalizacja rewanżowa obu drużyn odbędzie się 13 kwietnia. Spotkanie będzie miało miejsce w Hali widowiskowo-sportowej OSiR II w Zawierciu.
Filip Węglicki11 Apr · 14:45
Źródło: Polsat Sport