Skra Bełchatów nie wygrała seta w półfinale Ligi Mistrzów i jedną nogą jest już za burtą rozgrywek

Dziurek/Shutterstock
Półfinał Ligi Mistrzów pomiędzy Skrą Bełchatów a Lube Civitanova zakończył się porażką polskiej drużyny. Wicemistrzowie Włoch wygrali 3:0.
Relację z meczu Skry Bełchatów i Lube Civitanova mozna przeczytać TUTAJ
Pierwszy set tego spotkania zakończył się wynikiem 25:14 dla gości z Włoch. Lube Civitanova przez cały czas miało wyraźną, kontrolowaną przewagę.
W secie drugim bełchatowianie starali się nawiązać walkę, ale rywale ponownie nie pozwolili sobie zagrozić. Ten set był już jednak o wiele bardziej wyrównany i zakończył się przegraną Skry 20:25.
Trudno było oczekiwać, że po dwóch przegranych setach coś zmieni się w trzecim. Ten był jednak niezwykle zacięty i przez dość długi czas, bo prawie do końca seta, utrzymywał się w nim wynik remisowy. W pewnym momencie było nawet 21:21, ale Włosi dopięli swego w końcówce i zwyciężyli 25:23.
Skra przegrała to spotkanie 0:3. Rewanż we Włoszech odbędzie się 10 kwietnia.
Łukasz Karyniewski03 Apr 2019 · 19:29