Siedem goli w meczu PSG. Cudowna bomba Leo Messiego [WIDEO]

screen Eleven
Grad goli w meczu PSG z Troyes. Gospodarze wygrali 4:3. Ozdobą był gol Leo Messiego.
Spotkanie zaczęło się sensacyjnie. Już w 3. minucie prowadzenie objęli goście. Po szybkiej akcji z woleja do siatki kropnął Balde.
PSG wyrównało w 24. minucie. Świetnie w pole karne zagrał Neymar, piłkę przejął Soler, minął bramkarza rywali i kopnął do pustej bramki.
Kto myślał, że po tym golu PSG pójdzie za ciosem, ten był w błędzie. Na początku drugiej połowy znów błysnął Balde, który drugi raz wyprowadził Troyes na prowadzenie.
Do remisu doprowadził Messi. Argentyńczyk w 55. minucie wykorzystał swobodę przed polem karnym i huknął z dystansu nie do obrony.
35-latek miał też udział w kolejnym golu dla PSG. Świetnie zagrał z środka pola do wychodzącego na czystą pozycję Neymara, a ten nie zmarnował okazji.
Brazylijczyk mógł na swoim koncie zanotować jeszcze jedną asystę. Brazylijczyk przeprowadził cudowną akcję, ale jego wysiłek zmarnował Mbappe. Zobaczycie to TUTAJ.
Gdy w 77. minucie Mbappe wykorzystał rzut karny, wydawało się, że goście już się nie podniosą. Troyes potrafiło jednak jeszcze raz napsuć nerwów mistrzom Francji. W 88. minucie kontaktowego gola strzelił Palaversa. Do wyrównania zabrakło czasu i umiejętności.
Marcin Karbowski29 Oct 2022 · 18:58