SKA Chabarowsk - Fakieł Woroneż: Gol Sekulskiego! Składy, wynik meczu i bramki

Sekulski z bramką w meczu drugiej lidze rosyjskiej
YouTube
Łukasz Sekulski strzelił gola wygranym w meczu SKA Chabarowsk z Fakieł Woroneż 2:1 (0:0), rozegranym w ramach 14. kolejki drugiej ligi rosyjskiej.
Polski napastnik rozpoczął to spotkanie na ławce rezerwowych, a na boisku pojawił się w 46. minucie. Chwilę później jako pierwszy w tym spotkaniu wpisał się na listę strzelców. Był to jego szósty ligowy występ w tym sezonie i pierwsze trafienie.
Drugą bramkę dla gospodarzy w 56. minucie zdobył Jewgienij Kabajew, a honorowe trafienie na rzecz ekipy gości zapisał na swoim koncie Aleksandr Manukowskij w 49. minucie.
Sekulski trafił do SKA Chabarowsk w lutym 2018 roku z Jagiellonii Białystok. W przeszłości występował także w Koronie Kielce, Piaście Gliwice, Stali Stalowa Wola, Rakowie Częstochowa oraz Wiśle Płock.