Skandal w meczu La Liga! Piłkarze opuścili boisko przez rasistowski atak [WIDEO]

Do niecodziennych scen doszło w meczu Cadizu z Valencią. Zespół "Nietoperzy" opuścił boisko, ponieważ jeden z zawodników został obrażony na tle rasistowskim.
Do całego zdarzenia doszło w 34. minucie. Wtedy Juan Cala, obrońca Cadiz, miał obrazić Mouctara Diakhaby'ego.
Francuz od razu zasygnalizował sędziemu, że został zaatakowany ze względu na swój kolor skóry. Za protesty sam otrzymał jednak żółtą kartkę.
Doszło do przepychanek między dwoma drużynami. Gabriel Paulista, kapitan Valencii, chciał, aby mecz wznowiono, jednak reszta zespołu udała się do szatni.
Mecz został przerwany w pierwszej połowie przy stanie 1:1. Po kilkunastu minutach spotkanie wznowiono, jednak Diakhaby już nie wrócił na murawę. W jego miejsce wszedł Hugo Guillamon.
Adam Kłos04 Apr 2021 · 19:23
Źródło: Twitter