Skandaliczna decyzja w meczu Lecha Poznań! "Kolejorz" stracił bramkę ze spalonego [WIDEO]

Screen TVP
Karabach mocno wszedł w drugą połowę meczu z Lechem Poznań. Jeszcze przed upływem 60. minuty gospodarze podwyższyli swoje prowadzenie na 3:1.
Lech Poznań walczy z Karabachem o awans do drugiej rundy Ligi Mistrzów. "Kolejorz" otworzył wynik, lecz później gra mistrzów Polski się posypała.
Jeszcze przed przerwą klub z Azerbejdżanu zdołał objąć prowadzenie. Po zmianie stron Karabach podwyższył wynik.
Cieniem na trzecim trafieniu gospodarzy kładzie się jednak decyzja sędziów. Lech Poznań stracił bramkę ze stałego fragmentu gry - nie popisał się bramkarz, ale i sędziowie, którzy nie zauważyli wyraźnego spalonego.
Mecz trwa, a "Kolejorz" nadal ma szansę na awans. W pierwszym meczu wygrał 1:0.
Hubert Kowalczyk12 Jul 2022 · 19:23