Skandaliczne sceny w spotkaniu młodzieżówki. Rywal uderzył Polaka, mecz został przerwany [WIDEO]

Reprezentacja Polski do lat 18 pokonała rówieśników z Francji 3:2. W trakcie meczu rywale zaprezentowali kompletny brak klasy.
Biało-czerwoni znakomicie rozpoczęli dzisiejsze spotkanie. Już w 5. minucie Oliwier Sławiński otworzył wynik meczu.
Później na prowadzenie wyszli Francuzi. W 22. minucie do siatki trafił Mokrane Bentoumi, a chwilę później na listę strzelców wpisał się Ilyes Housni. Jeszcze przed przerwą do remisu doprowadził Olaf Kozłowski.
W 70. minucie Kacper Masiak ustalił wynik spotkania. Niestety, w końcowych minutach Francuzi nie zdołali opanować swoich emocji.
"Trójkolorowi" obejrzeli w tym meczu cztery czerwone kartki. Z boiska wylecieli Jeanuel Belocian, Yoni Gomis, Ilyes Housni oraz Darnel Bile. Ten ostatni w 77. minucie zachował się w skandaliczny sposób. Najpierw sfaulował Masiaka groźnym wślizgiem, później uderzył go głową. Po tym zdarzeniu arbiter zdecydował się zakończyć to spotkanie.
Adam Kłos25 Sep 2022 · 17:22
Źródło: Twitter