Skandaliczny faul Gabriela Jesusa! "Jeśli ktoś nie wie, jak wygląda kretyn" [WIDEO]

Dziś w nocy Brazylia pokonała Chile 1:0, uzyskując awans do półfinału Copa America. Spotkanie obfitowało w wielkie emocje.
W pierwszej połowie "Canarinhos" mieli optyczną przewagę nad rywalami, jednak w ich poczynaniach brakowało skuteczności. Selekcjoner nie zastanawiał się długo i już w przerwie dokonał kluczowej zmiany.
W miejsce Roberto Firmino na boisku pojawił się Lucas Paqueta. Pomocnik zanotował prawdziwe wejście smoka, strzelając gola po zaledwie kilkudziesięciu sekundach.
Radość nie mogła potrwać długo. Po dwóch minutach od trafienia Paquety do szatni został odesłany Gabriel Jesus. Napastnik Manchesteru City w bezmyślny sposób zaatakował przeciwnika.
- Jeśli ktoś nie wie, jak wygląda kretyn, to proszę obejrzeć filmik - skomentował na Twitterze Piotr Wołosik, dziennikarz "Przeglądu Sportowego".
Brazylijczycy musieli skupić się na defensywie i tym, żeby dowieźć korzystny wynik do końca. Ekipa z Kraju Kawy chwytała się wszelkich możliwych sztuczek, w końcówce żółtą kartkę za opóźnianie gry otrzymał choćby Ederson.
Po kilkudziesięciu minutach boiskowych cierpień Brazylijczycy mogli cieszyć się z awansu do półfinału Copa America. Tam "Kanarki" zagrają z Peru, które po serii rzutów karnych wyeliminowało Paragwaj.
Adam Kłos03 Jul 2021 · 07:00