Skandaliczny faul Lo Celso w hicie Premier League. Argentyńczyk nie dostał nawet żółtej kartki! [WIDEO]

twitter
W meczu Chelsea FC - Tottenham Hotspur FC doszło do brutalnego faulu. Jego sprawca, Giovani Lo Celso, nie ujrzał jednak nawet żółtej kartki.
Do sytuacji doszło kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy. Gracze gospodarzy chwilę wcześniej podwyższyli prowadzenie na 2:0.
W trakcie walki o piłkę w bocznej strefie boiska Giovani Lo Celso popełnił wręcz skandaliczny faul. W wyniku jego skrajnie nieodpowiedzialnego zachowania ucierpiał César Azpilicueta.
Faul Argentyńczyka został poddany analizie systemu VAR. Choć jest to niezrozumiałe, zawodnik nie ujrzał nawet żółtej kartki.
- Czy naprawdę trzeba złamać nogę przeciwnika, żeby dostać czerwoną kartkę? - napisał na Twitterze Krzysztof Marciniak z redakcji CANAL+Sport. - Nie widzę żadnej okoliczności łagodzącej dla Lo Celso.
Mateusz Jagniaciak22 Feb 2020 · 15:02
Źródło: własne/Twitter