Składy na mecz Borussia Dortmund - Sevilla FC. Trenerzy odkryli karty przed rewanżem

Lukasz Laskowski / PressFocus
Borussia Dortmund zmierzy się z Sevillą w jednym z dwóch wtorkowych spotkań 1/8 finału Ligi Mistrzów. Znamy już składy, w jakich obie drużyny rozpoczną ten mecz.
Przed pierwszym gwizdkiem w zdecydowanie lepszej sytuacji znajduje się ekipa z Niemiec. Borussia wygrała bowiem pierwsze spotkanie w Hiszpanii 3:2 i dziś wystarczy jej remis na Signal Iduna Park.
W Sevilli prawdziwe show dał Erling Haaland. Norweg dwukrotnie trafił do siatki i zaliczył asystę. Dziś zobaczymy go od pierwszej minuty, choć w ostatnim meczu z Bayernem Monachium doznał lekkiego urazu.
Zagrać nie może za to Jadon Sancho. Z przodu wystąpią Thorgan Hazard oraz Marco Reus. Szansę dostanie także między innymi Jude Bellingham. Na ławce rezerwowych jest Łukasz Piszczek.
Skład Borussii: Hitz – Morey, Can, Hummels, Schulz – Delaney, Dahoud, Bellingham – Reus, Hazard – Haaland
Julen Lopetegui jest świadomy tego, że jego zespół musi odrobić straty z pierwszego spotkania. Stąd od pierwszej minuty zobaczymy zarówno Lucasa Ocamposa, jak i Youssefa En-Nesyriego.
Skład Sevilli: Bono - Jesus Navas, Kounde, Diego Carlos, Acuna - Jordan, Fernando, Oscar - Ocampos, En-Nesyri, Suso
Początek meczu zaplanowano na 21:00. Godzinę wcześniej w naszym serwisie ruszy relacja na żywo z obu dzisiejszych spotkań Champions League.
Maciej Pietrasik09 Mar 2021 · 19:53
Źródło: Twitter