Składy na mecz Crystal Palace - Manchester United. Nowy nabytek "Czerwonych Diabłów" zagra od pierwszej minuty

Patrick Hoelscher/News Images/SIPA USA/PressFocus
Na środowy wieczór zaplanowano zaległy mecz 7. kolejki Premier League między Crystal Palace oraz Manchesterem United. W składzie "Czerwonych Diabłów" od pierwszej minuty zobaczymy dziś między innymi Wouta Weghorsta.
Crystal Palace po mundialowej przerwie mocno obniżyło loty. Ta drużyna wygrała zaledwie jeden z pięciu ostatnich oficjalnych spotkań, znajdując sposób na będące tuż nad strefą spadkową Bournemouth.
Dziś podopieczni Patricka Vieiry także nie będą mieli łatwego zadania. Po drugiej stronie boiska stanie bowiem Manchester United. Od początku w drużynie gospodarzy zagra między innymi Wilfried Zaha.
Skład Crystal Palace: Guaita - Clyne, Richards, Guehi, Mitchell - Hughes, Doucoure, Olise - Edouard, Mateta, Zaha
"Czerwone Diabły" przystąpią do tego meczu opromienione derbowym zwycięstwem z Manchesterem City. Ten mecz z trybun oglądał jeszcze nowy zawodnik ekipy z Old Trafford, Wout Weghorst.
Dzisiaj holenderski snajper dostanie od Erika ten Haga szansę debiutu i wystąpi od pierwszej minuty. Z przodu wspierać go będą Marcus Rashford, Bruno Fernandes czy Antony.
Skład Manchesteru United: De Gea - Wan-Bissaka, Varane, Martinez, Shaw - Casemiro, Eriksen - Antony, Fernandes, Rashford - Weghorst
Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję będzie można śledzić za pośrednictwem platformy streamingowej "Viaplay".
Maciej Pietrasik18 Jan 2023 · 20:03
Źródło: Twitter