Składy na mecz FC Koeln - Borussia Dortmund. Łukasz Piszczek zagra od pierwszej minuty

CosminIftode / shutterstock.com
Poznaliśmy składy na mecz FC Koeln z Borussią Dortmund w drugiej kolejce Bundesligi. Spotkanie rozpocznie się o 20:30.
Koeln, które wróciło do Bundesligi po rocznej przerwie, na inaugurację nowych rozgrywek przegrało na wyjeździe z Wolfsburgiem 1:2. W składzie "Kozłów" doszło do kilku zmian - w wyjścjowej jedenastce pojawili się m.in. Bornauw i Cordoba.
Borussia nowy sezon rozpoczęła znakomicie - rozbiła u siebie Augsburg aż 5:1. W porównaniu do tego spotkania Lucien Favre dokonał tylko jednej zmiany - w bramce Marvina Hitza zmienił Roman Burki.
W pierwszej jedenastce kolejny raz znalazł się Łukasz Piszczek. Zagrają też m.in. jeden z najlepszych piłkarzy pierwszej kolejki Bundesligi, czyli Jadon Sancho, oraz Paco Alcacer, który strzelił Augsburgowi dwa gole.
Kamil Kaczmarek23 Aug 2019 · 19:39
Źródło: Twitter