Składy na mecz Juventus - Udinese. Tylko jeden Polak od pierwszej minuty na murawie

Cristiano Mazzi/SPP/Pressfocus
O godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie Juventusu z Udinese. Znamy już składy obu drużyn na ten mecz.
W poprzedniej kolejce bohaterami turyńczyków zostali dwaj Polacy. Wojciech Szczęsny zachował kolejne czyste konto, a Arkadiusz Milik zapewnił komplet punktów.
Napastnik w samej końcówce zdobył bramkę po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego. Dzięki trafieniu Milika Juventus wygrał 1:0.
Massimiliano Allegri zdecydował się jednak posadzić dziś 28-latka na ławce rezerwowych. W linii ataku zagrają Moise Kean i Angel Di Maria. Między słupkami ujrzymy za to Wojciecha Szczęsnego.
W poprzednim meczu szansę na skrzydle dostał Matias Soule, jednak przeciwko Allegri zdecydował się na nieco inne ustawienie. Bliżej prawej flanki prawdopodobnie zagra Weston McKennie. Druga strona boiska będzie należała do Filipa Kosticia.