Składy na mecz Napoli - Eintracht Frankfurt. Piotr Zieliński i spółka walczą o ćwierćfinał Ligi Mistrzów

Nicolo Campo/Pressfocus
Na koniec zmagań w 1/8 finału Ligi Mistrzów Napoli zmierzy się przed własną publicznością z Eintrachtem Frankfurt. Obaj trenerzy podali już wyjściowe jedenastki na to spotkanie.
Neapolitańczycy przed rewanżem znajdują się w zdecydowanie korzystniejszej sytuacji. Trzy tygodnie temu w Niemczech to oni wygrali bowiem 2:0 i mają zaliczkę przed drugim spotkaniem.
Przed pierwszym gwizdkiem gorąco było na ulicach Neapolu. Niemieccy kibole zdemolowali miasto i starli się z policją. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.
W wyjściowej jedenastce gospodarzy nie mogło rzecz jasna zabraknąć największych gwiazd. Za ofensywę odpowiedzialni będą głównie Victor Osimhen oraz Chwicza Kwaracchelia.
Od pierwszej minuty w składzie Napoli zobaczymy również Piotra Zielińskiego. Drugi z reprezentantów Polski, Bartosz Bereszyński, po raz kolejny zasiadł jedynie na ławce rezerwowych.
Skład Napoli: Meret - Di Lorenzo, Rrahmani, Kim, Rui - Anguissa, Lobotka, Zieliński - Politano, Osimhen, Kwaracchelia
W składzie Eintrachtu znalazł się natomiast między innymi były mistrz świata, Mario Goetze. Niemiec wrócił do ojczyzny po udanej przygodzie z PSV i znów prezentuje naprawdę niezłą formę.
Skład Eintrachtu: Trapp - Buta, Ndicka, Tuta - Knauff, Rode, Sow, Lenz - Goetze, Kamada - Borre
Pierwszy gwizdek arbitra na stadionie im. Diego Armando Maradony zabrzmi o godzinie 21:00. 30 minut wcześniej w naszym serwisie ruszy Multiliga, czyli relacja na żywo z obu dzisiejszych spotkań dostępna TUTAJ. Zapraszamy!
Maciej Pietrasik15 Mar 2023 · 19:52
Źródło: Twitter