Składy na mecz Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin. Tak wybrali Kosta Runjaić i Martin Sevela

Marcin Kadziolka / Shutterstock.com
Poznaliśmy składy na mecz Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin. Początek zawodów o 20:30.
Po dotychczas rozegranych meczach w znacznie lepszej sytuacji jest Pogoń, która zajmuje szóste miejsce w tabeli. Jej strata do miejsc gwarantujących grę w kolejnej edycji europejskich pucharów nie jest jednak duża - drugi przed tą kolejką Piast wyprzedza ją zaledwie o dwa punkty.
Zagłębie na razie jest dopiero jedenaste i w końcówce sezonu zasadniczego będzie musiało się mocno napocić, by awansować do grupy mistrzowskiej. Do zajmującej ósme miejsce Jagiellonii traci teraz cztery punkty.
Do kadry meczowej Pogoni po dłuższej przerwie wrócił Kamil Drygas. Mecz z Zagłębiem rozpocznie na ławce rezerwowych. Kosta Runjaić w środku pola postawił na Damiana Dąbrowskiego i Marcina Listkowskiego.
Pogoń: Stipica - Bartkowski, Zech, Malec, Matynia - Dąbrowski, Listkowski - Kowalczyk, Hostikka, Cibicki - Frączczak.
Zagłębie od pierwszej minuty ze swoją największą gwiazdą, czyli Filipem Starzyńskim. W ataku zagra 18-letni Bartosz Białek, który w tym sezonie Ekstraklasy strzelił już pięć goli.
Zagłębie: Hładun - Czerwiński, Kopacz, Guldan, Balić - Bashkirov, Starzyński - Drażić, Żivec, Bohar - Białek.
Marcin Karbowski29 May 2020 · 19:35
Źródło: Twitter