Składy na mecz Real Madryt - Atalanta Bergamo. Sergio Ramos ma poprowadzić "Królewskich" do awansu

Cordon Press / Press Focus
W jednym z dwóch wtorkowych meczów 1/8 finału Ligi Mistrzów Real Madryt podejmie Atalantę Bergamo. Obaj szkoleniowcy podali już wyjściowe jedenastki na to spotkanie.
Przed pierwszym gwizdkiem w lepszej sytuacji od rywali znajdują się "Królewscy". To oni wygrali pierwsze spotkanie 1:0 po bramce Ferlanda Mendy'ego.
Zinedine Zidane wciąż ma spory problem, jeśli chodzi o kontuzje i nieobecności w drużynie. Do dyspozycji Francuza są jednak dwa filary zespołu - Sergio Ramos oraz Karim Benzema.
Obu zobaczymy dziś od pierwszej minuty. W wyjściowej jedenastce Realu znaleźli się także Toni Kroos, Lucas Vazquez czy Vinicius Junior.
Skład Realu: Courtois - Nacho, Varane, Ramos, Mendy - Kroos, Valverde, Modrić, Vazquez, Benzema, Vinicius
Atalanta musi wygrać w Madrycie, aby awansować do ćwierćfinału. Niespodzianką jest więc, że tylko na ławce rezerwowych zasiądzie Duvan Zapata.
Skład Atalanty: Sportiello - Toloi, Romero, Djimsiti - Maehle, De Roon, Pessina, Gosens - Pasalić, Malinowski - Muriel
Pierwszy gwizdek arbitra w stolicy Hiszpanii zaplanowano na godzinę 21:00. 60 minut wcześniej w serwisie Meczyki.pl rozpocznie się relacja na żywo z obu dzisiejszych spotkań Champions League.
Maciej Pietrasik16 Mar 2021 · 19:48
Źródło: Twitter