Skromna wygrana AC Milan na własnym boisku. Kapitalny gol z rzutu wolnego [WIDEO]

ph.FAB / Shutterstock.com
AC Milan wygrał u siebie z drużyną SPAL 2013 1:0 (0:0). W barwach gospodarzy zagrał Krzysztof Piątek, a w zespole gości wystąpili Thiago Cionek i Arkadiusz Reca.
Zwycięskiego gola dla gospodarzy strzelił w 63. minucie Suso. Hiszpan oddał znakomite uderzenie z rzutu wolnego i tym samym zanotował pierwsze trafienie w sezonie.
Piątek rozegrał w barwach gospodarzy całe spotkanie. Był to jego dziesiąty występ w trwających rozgrywkach.
W zespole SPAL przez 90 minuty na boisku przebywał Thiago Cionek, który zagrał po raz ósmy w tym sezonie. Dostał żółtą kartkę. Arkadiusz Reca natomiast grał przez 82 minuty. Był to jego siódmy mecz w obecnych rozgrywkach.
Rywalizację na murawie z perspektywy ławki rezerwowych oglądał z kolei Bartosz Salamon.
AC Milan w tabeli Serie A jest dziesiąty z dorobkiem 13 punktów. SPAL zajmuje dziewiętnastą pozycję, mając na koncie 7 punktów.