Skromne zwycięstwo Atletico Madryt! Mistrzowie Hiszpanii wygrali małe derby stolicy

Manu Reino/Pressfocus
Autor: Adam Kłos 19 mar 2022 | 22:52
Atletico Madryt odniosło zwycięstwo nad lokalnym rywalem. W meczu z Rayo Vallecano "Los Colchoneros" wygrali 1:0.
Atletico mogło podejść do tego starcia w bardzo dobrych nastrojach. Kilka dni temu podopieczni Diego Simeone wywalczyli sobie awans do 1/4 finału Ligi Mistrzów po zwycięstwie 1:0 z Manchesterem United.
Pierwszy groźny strzał w tym meczu Antoine Griezmann. Francuz oddał uderzenie z dystansu, które minęło bramkę Rayo.
W kolejnych minutach brakowało ciekawych akcji podbramkowych. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie. Ostatecznie do przerwy utrzymał się wynik 0:0.
W 49. minucie wynik spotkania otworzył Koke. Środkowy pomocnik wykorzystał asystę Joao Felixa.
W kolejnych minutach "Atleti" skupiło się na obronie dostępu do własnej bramki. Taka taktyka mogła się zemścić. Choćby Oscar Trejo doszedł do sytuacji w polu karnym rywali, jednak oddał kompletnie nieudany strzał. W 80. minucie pod bramką Jana Oblaka pomylił się Randy Nteka.
W 85. minucie Angel Correa wyleciał z boiska. Argentyńczyk rzucił kilka niecenzuralnych słów w kierunku arbitra.
Finalnie Atletico dowiozło korzystny wynik do końca. Mistrzowie Hiszpanii wskoczyli na trzecie miejsce w tabeli. Rayo jest trzynaste.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

200 PLN

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI