Skromne zwycięstwo Tottenhamu. Harry Kane wreszcie wrócił do gry w pierwszym składzie

Richard Calver / Press Focus
Tottenham zanotował skromne zwycięstwo w trzeciej kolejce Premier League. "Koguty" wygrały z Watfordem 1:0.
Po raz pierwszy w tym sezonie Harry Kane znalazł się w wyjściowym składzie Tottenhamu na mecz ligowy. To jednak nie Anglik otworzył wynik spotkania.
W 42. minucie do siatki trafił Heung-min Son. Koreańczyk zacentrował piłkę z rzutu wolnego, żaden z zawodników nie przeciął tego zagrania i w końcu futbolówka wpadła do bramki Watfordu. Błąd w tej akcji popełnił bramkarz Daniel Bachmann.
W drugiej połowie "Koguty" przeważały, jednak miały problem ze skutecznością. Bachmann wyjął aż sześć uderzeń oddanych przez Kane'a czy Dele Allego. W końcu podopieczni Nuno Espirito Santo dowieźli jednobramkowe prowadzenie do końca.
W drugim spotkaniu Premier League rozgrywanym o godzinie 15:00 Leeds zremisowało z Burnley 1:1. Gole w tym meczu strzelali Chris Wood i Patrick Bamford. W barwach "Pawi" nie wystąpił Mateusz Klich, który otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Więcej o sytuacji polskiego pomocnika przeczytacie TUTAJ.
Adam Kłos29 Aug 2021 · 16:53