Śląsk Wrocław kończył w dziewiątkę, ale wygrał! Wielkie emocje w Ekstraklasie [WIDEO]

Mateusz Porzucek / PressFocus
Autor: Marcin Karbowski 1 sie 2021 | 19:33
Śląsk Wrocław wygrał pierwszy mecz w nowym sezonie Ekstraklasy. Drużyna Jacka Magiery pokonała na wyjeździe Cracovię 2:1.
Śląsk nacisnął jako pierwszy. Już w 14. minucie Hrosso z problemami bronił strzał Quintany. Po chwili musiał wyciągać piłkę z bramki. Z rzutu karnego pokonał go Pich.
Cracovia w pierwszej połowie miała jedną okazję do odpowiedzi. Putnocky świetnie powtrzymał jednak Balaja.
Goście od 66. minuty grali w dziesiątkę, bo drugą żółtą kartkę dostał Schwarz. Mimo tego potrafili strzelić drugiego gola. W 88. minucie do bramki trafił Exposito.
Cracovia do końca walczyła o zmianę wyniku. Już w doliczonym czasie gry strzeliła honorowego gola. Do bramki uderzeniem z dystansu trafił van Amersfoort.
Końcówka była dramatyczna. W pole karne Śląska pobiegł nawet Hrosso, który padł w jednym ze starć. Sędziowie długo analizowali całą sytuację. Ostatecznie kartkę za faul otrzymał bramkarz Cracovii.
1 - 2
01 sie 2021 | 17:30 (zakończony)

Przebieg meczu

16'
45'
2'
Petr Schwarz
54'
S. Lewkot
60'
Victor Garcia
E. Exposito
(Caye Quintana)
61'
E. Exposito
66'
70'
Rafał Makowski
(Fabian Piasecki)
88'
E. Exposito
89'
Krzysztof Mączyński
(S. Lewkot)
90'
8'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 3

1 sie 2021 | 19:44
0
Dwie niesłuszne czerwone kartki to za mało żeby pokonać śląsk. Cracoviacy pokracznie grali.
1 sie 2021 | 20:17
0
Jestem kibicem Śląska i się kompletnie nie zgadzam. Kartki zasłużone, ale głupie. Mimo wszystko WKS pokazał się z dobrej strony. Grali prawie 40 minut w 10-tkę, a udało im się strzelić na 2:0.
Magiera twierdzi, że piłka to powinno być widowisko i jak widać realizuje to w 100% :)
2 sie 2021 | 04:45