"Sowy" puściły z torbami Sheffield Wednesday, bez bramek w meczu Northampton - Derby County

Ververidis Vasilis/Shutterstock
Queens Park Rangers ulegli u siebie Sheffield Wednesday 1:2 (0:1) w piątkowym spotkaniu IV rundy rozgrywek o Puchar Anglii.
Na Loftus Road prowadzenie przyjezdnym zapewnił dwie minuty przed przerwą Walijczyk Morgan Fox. Zwycięstwo i awans "Sów" przypieczętował już w doliczonym czasie gry Sam Winnall.
"The Hoops" odpowiedzieli jeszcze szybko kontaktowym trafieniem Nahkiego Wellsa, ale na więcej stołecznego zespołu nie było już stać.
Nie oglądali bramek kibice zgromadzeni na spotkaniu Northampton Town FC z Derby County. Losy awansu w tej parze rozstrzygnie powtórzony mecz na obiekcie "Baranów".