Spektakularny gol Viniciusa! Przedryblował czterech rywali, Real Madryt rozbił Szachtar [WIDEO]

Spektakularny gol Viniciusa! Przedryblował czterech rywali, Real rozbił Szachtar [WIDEO]
Autor: Adam Kłos 19 paź 2021 | 22:50
Real Madryt zemścił się na Szachtarze Donieck. "Królewscy" wygrali 5:0.
Obie drużyny spotkały się w fazie grupowej rok temu. Wówczas Ukraińcy sprawili gigantyczną niespodziankę, odnosząc dwa zwycięstwa nad "Los Blancos".
Real od pierwszego gwizdka ruszył do ataku. Już w 7. minucie Vinicius Junior mógł otworzyć wynik meczu. Ze strzałem Brazylijczyka poradził sobie Anatolii Trubin.
W 19. minucie bramkarza Szachtara wyręczył jeden z obrońców. Musiał on wybić piłkę z bramki po uderzeniu Casemiro.
Piłkarzy z Madrytu wyręczył Sergiy Kryvtsov. Środkowy obrońca zanotował pechową interwencję, kierując futbolówkę do własnej bramki.
W 51. minucie Trubina pokonał Vinicius. Całą akcję zainicjował Karim Benzema, a asystę przy szóstym golu Brazylijczyka w tym sezonie zanotował Luka Modrić.
Ozdobą meczu był drugi gol Viniciusa. Skrzydłowy przedryblował kilku rywali i z zimną krwią skompletował dublet.
Na 4:0 trafił Rodrygo. Asystę przy tym trafieniu zanotował znakomicie dysponowany Vinicius. Ukraińców w doliczonym czasie gry dobił Karim Benzema. Real wygrał 5:0 i po trzech kolejkach fazy grupowej ma na koncie sześć punktów. W następnej serii gier "Los Blancos" podejmą Szachtar na Santiago Bernabeu.
0 - 5
19 paź 2021 | 21:00 (zakończony)

Przebieg meczu

37'
S. Kryvtsov
46'
Marlos
(Tete)
M. Antonio
M. Antonio
51'
V. Junior
56'
V. Junior
69'
Marcelo
V. Korniienko
(Ismaily)
87'
Jesus Vallejo Lazaro
90'
1'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 26

19 paź 22:52
0
Jestem naprawde w szoku jak Vinicius w tym sezonie wystrzelil a akcja na 3-0 absolutny majstersztyk. Do teraz zbieram szczeke z podlogi.
19 paź 22:54
0
Ancelotti wyciąga z Viniciusa wszystko co najlepsze.
19 paź 22:53
0
W końcu dobry mecz , chociaż w pierwszej połowie wiało nudą.
Dobra rozgrzewka przed El Clasico
0
Real zrobil swoje. Juz slychac placz kibicow Atleti. Dziekuje i dobranoc.
20 paź 02:20
0
Jak typujesz El Clasicco w weekend?
20 paź 19:36
0
Wygrana Realu. Powinni byc w gazie zwlaszcza po takim meczu jak ze Szachtarem. A Ty?
20 paź 20:53
0
Jestem kibicem Barcelony ale nie oszukujmy się Real będzie faworytem i nie widzę tu większych szans dla Barcy. Obstawiam gładkie zwycięstwo Królewskich.
20 paź 21:02
0
Sie okaze. W koncu ktos normalny napisal kto nie krytkuje. No ja wam zazdroszcze bo nie macie ciekawa sytuacje. A jak bedzie remis albo wygracie to Ci pogratuluje. Kibic Realu.
20 paź 05:53
0
Płacz i bol dupy to u twoich przegrywow
19 paź 23:12
0
Jestem w szoku jak vini wjechał w ten sezon ale kurwa Co ten Benzema widzi jaki on ma przegląd pola to po prostu chyle czoła w każdej bramce brał udział......
0
Vini forma mutant
19 paź 23:37
0
Pamiętam jak podobną bramkę strzelił przeciwko Galatasaray Król Futbolu Cristiano.
0
Real i Barcelona byli spisani na straty w tym sezonie, a tu z forma wyskakuje vini, benzema i rodrygo. Zaś w Barcelonie fati, pedri i depay, może jednak te problemy finansowe nie skreśla ich w walce o tytuły.
20 paź 00:09
0
Według mnie to Vini i Fati mają aktualnie pecha, bo wyrastają na gwiazdy światowego formatu ,ale ich drużyny nie mają mocnej ekipy, aby walczyć o LM
19 paź 22:57
0
Gol Viniciusa ładny ale jeśli połowa piłkarzy z 11 to jest 4 to proszę się wrócić do podstawówki.
19 paź 23:05
0
Pewnie Panu Kłosowi chodziło o połowę graczy w polu karnym, ale zapomniał dopisać :D