Spektakularny gol Viniciusa! Przedryblował czterech rywali, Real Madryt rozbił Szachtar [WIDEO]

Spektakularny gol Viniciusa! Przedryblował czterech rywali, Real rozbił Szachtar [WIDEO]
Real Madryt zemścił się na Szachtarze Donieck. "Królewscy" wygrali 5:0.
Obie drużyny spotkały się w fazie grupowej rok temu. Wówczas Ukraińcy sprawili gigantyczną niespodziankę, odnosząc dwa zwycięstwa nad "Los Blancos".
Real od pierwszego gwizdka ruszył do ataku. Już w 7. minucie Vinicius Junior mógł otworzyć wynik meczu. Ze strzałem Brazylijczyka poradził sobie Anatolii Trubin.
W 19. minucie bramkarza Szachtara wyręczył jeden z obrońców. Musiał on wybić piłkę z bramki po uderzeniu Casemiro.
Piłkarzy z Madrytu wyręczył Sergiy Kryvtsov. Środkowy obrońca zanotował pechową interwencję, kierując futbolówkę do własnej bramki.
W 51. minucie Trubina pokonał Vinicius. Całą akcję zainicjował Karim Benzema, a asystę przy szóstym golu Brazylijczyka w tym sezonie zanotował Luka Modrić.
Ozdobą meczu był drugi gol Viniciusa. Skrzydłowy przedryblował kilku rywali i z zimną krwią skompletował dublet.
Na 4:0 trafił Rodrygo. Asystę przy tym trafieniu zanotował znakomicie dysponowany Vinicius. Ukraińców w doliczonym czasie gry dobił Karim Benzema. Real wygrał 5:0 i po trzech kolejkach fazy grupowej ma na koncie sześć punktów. W następnej serii gier "Los Blancos" podejmą Szachtar na Santiago Bernabeu.
Adam Kłos19 Oct 2021 · 22:50