Adamek uprzedził Fame MMA. Poinformował o walce

Adamek uprzedził Fame MMA. Poinformował o walce
Lukasz Sobala / pressfocus
Tomasz "Góral" Adamek zapowiedział swój powrót do klatki Fame MMA. Pięściarz zabrał głos przed oficjalnym ogłoszeniem federacji.
31 sierpnia bieżącego roku odbędzie się gala Fame MMA 22. Pierwotnie wydarzenie miało zostać zorganizowane w łódzkiej Atlas Arenie.
Dalsza część tekstu pod wideo
Pod koniec maja federacja poinformowała o zmianie lokalizacji. Nadchodząca impreza będzie miała miejsce na Stadionie Narodowym, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Do tej pory organizacja ogłosiła nazwiska trzech zawodników z rozpiski Fame MMA 22. Podczas wydarzenia zawalczą Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski, Amadeusz "Ferrari" Roślik oraz Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.
Jak się okazuje, w trakcie nadchodzącej imprezy prawdopodobnie wystąpi również Tomasz "Góral" Adamek. Pięściarz poinformował o swoim starciu w nagraniach, które opublikował na Instagramie.
Adamek zaprosił kibiców do obejrzenia pojedynku z jego udziałem. Co ciekawe, ogłosił swój występ, zanim zrobiła to organizacja. 47-latek wygadał się przed oficjalną informacją.
- Wystartowała sprzedaż biletów na galę FAME MMA 22 w Warszawie. Nie może was zabraknąć. Będą grzmoty, będzie się działo. Serdecznie zaprasza Tomasz Adamek - mówił "Góral".
- Już ruszyła sprzedaż biletów na moją walkę na Stadionie Narodowym. 31 sierpnia. Nie możecie tego przegapić, będzie się działo. Serdecznie zaprasza Tomasz Adamek - dodał Adamek.
47-latek pozostaje nieaktywny od 18 maja bieżącego roku. Wówczas w walce wieczoru Fame MMA 21 pokonał jednogłośną decyzją sędziów Patryka "Bandurę" Bandurskiego.

Przeczytaj również