Były mistrz UFC na celowniku Jake’a Paula. "Jest okropny"
Jake Paul kipi pewnością siebie przed potencjalnym starciem z byłym mistrzem UFC. W jednym z wywiadów zapowiedział na nim nokaut.
16 maja w Los Angeles odbędzie się gala MMA, za organizację której odpowiada należąca do Jake’a Paula grupa promotorska MVP. Partnerem medialnym wydarzenia został Netflix.
W trakcie wydarzenia Francis Ngannou skrzyżuje rękawice z Philipe Linsem. Zestawienie zakontraktowano na dystansie pięciu pięciominutowych rund w formule MMA.
Niedługo po ogłoszeniu starcia Kameruńczyk zapowiedział swój występ. W krótkim materiale wypowiedział się przychylnie o potencjalnym starciu z właścicielem wspomnianej grupy promotorskiej, Paulem, o czym szerzej pisaliśmy TUTAJ.
Co ciekawe, YouTuber również jest chętny na takie starcie. W rozmowie ze Sky Sports Boxing stwierdził, że znokautuje Ngannou.
- To okropny bokser. Może wrócę do wagi ciężkiej i znokautuję go, jak zrobił to Joshua - mówił Paul.