Freakfighter doznał kontuzji podczas awantury na konferencji. Jego walka może zostać odwołana [WIDEO]

Freakfighter doznał kontuzji podczas awantury na konferencji. Jego walka może zostać odwołana [WIDEO]
Twitter Screen
W trakcie konferencji prasowej poprzedzającej galę Prime MMA 6 miała miejsce skandaliczna sytuacja. Podczas wydarzenia doszło do awantury, w wyniku której jeden z freakfighterów doznał kontuzji.
Gala Prime MMA 6 odbędzie się w sobotę w Arenie Toruń. Bohaterami walki wieczoru będą Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz Paweł "Księżniczka" Tyburski.
Dalsza część tekstu pod wideo
Kilka dni przed galą, w poniedziałek, odbyła się konferencja prasowa. W trakcie wydarzenia freakfighterzy wdawali się w liczne utarczki słowne.
Podczas konferencji doszło do awantury pomiędzy Maciejem Ratajem a Grzegorzem "Hellboyem" Głuszczem. Warto podkreślić, że zawodnicy mieli zmierzyć się na najbliższej gali z innymi rywalami.
Rataj po słownej wymianie zaprosił do siebie Głuszcza. "Hellboy" bez zastanowienia ruszył na wspomnianego freakfightera i przewrócił go na ziemię.
W wyniku starcia Rataj doznał kontuzji. Prawdopodobnie doszło do skręcenia kostki.
Tuż po całym zajściu Prime MMA wydało oficjalne oświadczenie. Organizacja podkreśliła, że za incydent z konferencji Głuszcz poniesie konsekwencje.
- W związku z zaistniałą sytuacją na drugim panelu konferencji, informujemy, że Maciej Rataj jest już pod opieką lekarzy, a my podejmujemy wszelkie działania, aby mógł on wystąpić w walce 21 października. Natomiast w przypadku zachowania Grzegorza Głuszcza, federacja podejmie odpowiednie kroki - napisano w oświadczeniu.
Nie wiadomo jeszcze, czy Rataj zawalczy na sobotniej gali. Na chwilę obecną Damian "Dzik" Graf pozostaje bez rywala.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki17 Oct 2023 · 07:34
Źródło: Prime MMA

Przeczytaj również