Fury wychodził z baru na czworaka. Totalna kompromitacja [WIDEO]

Fury wychodził z baru na czworaka. Totalna kompromitacja [WIDEO]
Twitter Screen
Media społecznościowe obiegło kompromitujące nagranie z udziałem Tysona Fury’ego. Pięściarz potykał się o własne nogi i wyszedł z baru na czworaka.
Tyson Fury pozostaje nieaktywny od 18 maja bieżącego roku. Wówczas na gali w Rijadzie zmierzył się z Ołeksandrem Usykiem o tytuł niekwestionowanego mistrza świata wagi ciężkiej.
Dalsza część tekstu pod wideo
Starcie rozstrzygnęło się na pełnym dystansie. Sędziowie podjęli niejednogłośną decyzję i wskazali Ukraińca jako zwycięzcę pojedynku.
Niedawno media społecznościowe obiegł materiał z udziałem Fury’ego. Film został nagrany w pubie Nowhere w angielskiej miejscowości, Morecambe.
Brytyjczyk został wyprowadzony ze wspomnianego lokalu przez ochronę. Będąc w towarzystwie mężczyzn chwiał się na nogach.
Kolejne fragmenty nagrania ukazują, jak pięściarz wychodzi z pubu na czworaka. 35-latek próbował podnieść się z ziemi, jednak potykał się o własne nogi.
- Wypił o kilka drinków za dużo i też nie czuł się zbyt dobrze - mówił informator The Sun.
Pod koniec maja ogłoszono walkę rewanżową Fury’ego z Usykiem. Druga konfrontacja pięściarzy odbędzie 21 grudnia na gali w Kingdom Arenie w Rijadzie.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki11 Jun · 07:35
Źródło: The Sun

Przeczytaj również