Gamrot nie odpuszcza. "Zniszczę cię"

Mateusz Gamrot po raz kolejny wyraził chęć do walki z gwiazdorem UFC. Ich medialna batalia trwa w najlepsze.
11 lipca odbędzie się hitowa gala UFC 329. W jej trakcie do oktagonu powróci Conor McGregor, który w walce wieczoru stanie w szranki z Maxem Hollowayem.
W co-main evencie wydarzenia Benoit Saint-Denis skrzyżuje rękawice z Paddym Pimblettem. Na kilkanaście dni przed galą Anglik opublikował materiał z przygotowań.
Gwiazdor stwierdził w filmie, że Francuz będzie miał obawy przed obaleniem. Na jego słowa postanowił odpowiedzieć Mateusz Gamrot.
Polski zawodnik we wpisie w serwisie X uznał, że Saint-Denis bez problemów rozprawi się z Pimblettem. Dodał także, że "zniszczy" Anglika jako kolejny.
- Benoit Saint-Denis cię zniszczy, a później ja to zrobię - napisał Gamrot.
Pimblett jest na celowniku Gamrota już dłuższego czasu. Polak wyraził chęć do pojedynku z Anglikiem kilka miesięcy temu.