Małysz zabrał głos ws. debiutu Żyły w Clout MMA. Oto potencjalny termin hitowej walki

Małysz zabrał głos ws. debiutu Żyły w Clout MMA. Oto potencjalny termin hitowej walki
PressFocus/Marcin Bulanda
Adam Małysz wypowiedział się o występie Piotra Żyły we freakfightach. 46-latek podał potencjalny termin debiutu skoczka.
O debiucie Piotra Żyły we freakfightach spekuluje się od wielu miesięcy. Sportowiec miałby skrzyżować rękawice z ambasadorem federacji Clout MMA, Sławomirem Peszką.
Dalsza część tekstu pod wideo
Niedawno o występie skoczka wypowiedział się prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Adam Małysz. 46-latek podczas wywiadu z WP Sportowe Fakty wskazał potencjalny termin pojedynku z udziałem Żyły.
- Była rozmowa na ten temat z Piotrem. Jako Polski Związek Narciarski wyraziliśmy zgodę na taką walkę, pod warunkiem, że odbędzie się na wiosnę, jeszcze przed rozpoczęciem przygotowań do nowego sezonu - mówił prezes Polskiego Związku Narciarskiego.
Słowa Małysza wskazują na to, że do debiutu Żyły dojdzie podczas gali Clout MMA 5. Wspomniane wydarzenie odbędzie się 8 czerwca w katowickim Spodku.
Prezes Polskiego Związku Narciarskiego podkreślił, że Żyła nie podpisał jeszcze kontraktu z organizacją. Jego występ w Clout MMA pozostaje sprawą otwartą.
- Jednakże sam Piotr w wywiadzie dla Eurosportu przyznał, że nie ma jeszcze podpisanego żadnego kontraktu na walkę, więc zobaczymy, jak sytuacje się rozwinie. Jeśli podpisze jednak kontrakt na walkę, na pewno będziemy o tym poinformowani - dodał Małysz.
Clout MMA nie ogłosiło jeszcze żadnego pojedynku z rozpiski nadchodzącej gali. Na chwilę obecną podano jedynie termin oraz miejsce, w którym odbędzie się wydarzenie.

Przeczytaj również