"Mam nadzieję, że testament spisany". Popis Wacha przed walką w Clout MMA

"Mam nadzieję, że testament spisany". Popis Wacha przed walką w Clout MMA
TikTok Screen
Mariusz Wach odpowiedział na wyzwanie zawodnika Clout MMA. W opublikowanym nagraniu przyjął jego propozycję i zaprezentował popis umiejętności.
W ubiegły weekend w katowickim Spodku odbyło się Clout MMA 5. Podczas gali były zawodnik UFC, Salim Touahri, znokautował Gracjana Szadzińskiego w drugiej rundzie.
Dalsza część tekstu pod wideo
Tuż po zwycięstwie fighter zdradził, że na kolejnej gali chciałby zmierzyć się z Mariuszem Wachem. Zaproponował starcie na zasadach Pride, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Reguły umożliwiają zadawanie kopnięć w płaszczyźnie parterowej. Jak się okazuje, pięściarz chętnie wystąpi we wspomnianej formule.
Wach odpowiedział na wyzwanie Touahriego. Za pośrednictwem mediów społecznościowych przyjął jego propozycję i zaprezentował popis umiejętności.
- Salim, słyszałem, że mnie wyzwałeś na pojedynek. Patrz, co czeka cię w klatce. (…) Mam nadzieję, że testament spisany - mówił 44-latek.
Angaż Wacha w Clout MMA ogłoszono kilka tygodni temu. Pięściarz stoczył ostatni rankingowy pojedynek w ubiegłym roku. Wówczas na gali boksu w Nowym Sączu pokonał Michala Boloza.

Przeczytaj również