Najman przejechał się po Adamku. Padły bardzo mocne słowa

Najman przejechał się po Adamku. Padły bardzo mocne słowa
PressFocus/Lukasz Sobala/Norbert Barczyk
Marcin Najman odpowiedział Tomaszowi Adamkowi. Freakfighter brutalnie przejechał się po pięściarzu.
Tomasz Adamek zadebiutował we freakfightach 18 maja podczas Fame MMA 21. W walce wieczoru gali pokonał jednogłośną decyzją sędziów Patryka "Bandurę" Bandurskiego.
Dalsza część tekstu pod wideo
Kolejnego dnia po wydarzeniu "Góral" chciał wrócić do Stanów Zjednoczonych. Wówczas w samolocie spotkała go niemiła sytuacja. Obsługa wyprosiła go z pokładu, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Na incydent z udziałem pięściarza natychmiastowo zareagował Marcin Najman. Gwiazdor Clout MMA brutalnie przejechał się po Adamku, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Słowa freakfightera nie umknęły uwadze samego zainteresowanego. 47-latek stwierdził, że Najman nie jest sportowcem, po czym nazwał go klaunem. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Freakfighter postanowił odpowiedzieć "Góralowi". 45-latek opublikował w social mediach film, w którym nie gryzł się w język i uderzył w pięściarza.
- Twierdzisz, że sprzedała cię staruszka, dlatego wyleciałeś na pysk z samolotu, że cię nie rozpoznała, miałeś podbite oko i byłeś wypity. A może właśnie cię rozpoznała i pamięta, że w Stanach, ty pijaczyno byłeś skazany za jazdę pod wpływem. Może się właśnie tego obawiała, że jesteś na***any i będziesz k*rwa stery przejmował od pilotów. Zacząłeś pyskować, więc cię wzięli, wy***ali. Prosta sprawa - mówił Najman.
- Nie kozacz, bo się zasłaniasz tym boksem, z youtuberami walczysz ku*wa, a się boksem zasłaniasz. Załóż małe rękawice, wyjdź do walki w MMA i zobaczymy, jaki będziesz kozak. Nigdy w MMA nie będziesz nic umiał, ja widziałem, jak ty się zabierałeś za kopanie u Łukasza Jarosza, to dzięki Bogu sobie nogi nie połamałeś. Ja to wszystko znam Adamek, jesteś cienki, jak dupa węża - dodał freakfighter.

Przeczytaj również