Oni zawalczą na gali Fame MMA 29. Internauci zdecydowali
Poznaliśmy uczestników hitowego turnieju na gali Fame MMA 29. Do oktagonu wkroczą topowi freak-fighterzy.
24 stycznia w tarnowskiej Arenie Jaskółka odbędzie się gala Fame MMA 29. Główną atrakcją wydarzenia będzie specjalny turniej na zasadach K-1 w małych rękawicach.
Ćwierćfinały i półfinały zmagań odbędą się na dystansie dwóch trzyminutowych rund. Finałowa batalia potrwa trzy odsłony. Zawodnicy zmierzą się bez limitu liczeń. Najlepszy freak-fighter odbierze kluczyki do Mercedesa S-Class w pakiecie Brabus. Wartość samochodu to przeszło 800 tysięcy złotych.
Fame MMA postanowiło pozostawić wybór uczestników specjalnego turnieju internautom. Zaprezentowanych zostało 10 zawodników, z których mogli oni wybrać ośmiu.
Od środy można było głosować na Machmuda Muradowa, Mateusza Kubiszyna, Izu Ugonoha, Jaya Silvę, Marcina Sianosa, Alberto Simao, Kamila Mindę, Tomasza Sararę, Mateusza Szmyda czy występujących w duecie Jarosława Kozieła i Przemysława Skulskiego. W piątek zaprezentowano wyniki.
Największą sympatię głosujących wzbudził Kubiszyn: zagłosowało na niego 97,8 procent internautów. Za nim uplasowali się Muradow, Ugonoh oraz Sarara.
Na następnych miejscach znaleźli się natomiast Simao, Silva, Sianos oraz Szmyd. Oznacza to, że Minda oraz Kozieł i Skulski pozostaną zaledwie rezerwowymi.
Jedynie Minda oraz Kozieł i Skulski nie przekroczyli pułapu 60 procent głosów. Zdobyli odpowiednio 52,2 i 46,5 procent. Głosowało 30 899 internautów.
W najbliższych dniach Fame MMA powinno zaprezentować drabinkę hitowego turnieju. Wówczas można się spodziewać kolejnych ogłoszeń z karty walk.