Polak znokautował rywala na UFC 267! Zakończył walkę już w pierwszej rundzie [WIDEO]

Gala UFC 267 jest niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń tego roku dla polskiego MMA. Drugie zwycięstwo z rzędu w barwach tej federacji odniósł Michał Oleksiejczuk, który już w pierwszej rundzie znokautował Shamila Gamzatova.
Walką wieczoru jest starcie o pas UFC wagi półciężkiej. Jan Błachowicz po raz drugi spróbuje obronić mistrzowski tytuł. Jego przeciwnikiem będzie Brazylijczyk, Glover Teixeira.
Zanim jednak w Abu Zabi dojdzie do tego pojedynku, kibice będą mogli zobaczyć kilkanaście walk - z karty wstępnej oraz głównej. Podczas tej pierwszej walczył Michał Oleksiejczuk.
Polak także rywalizuje w wadze półciężkiej, a w sobotę jego przeciwnikiem był Shamil Gamzatov. Nasz reprezentant od początku zyskał przewagę w tym pojedynku.
Oleksiejczuk spychał rywala pod siatkę i zasypywał go kolejnymi ciosami. Po ponad trzech minutach jedna z takich akcji dała mu zwycięstwo.
26-latek trafił rywala mocnym ciosem podbródkowym. Po chwili zaczął okładać go z góry, a sędzia szybko przerwał pojedynek, widząc, że Gamzatov praktycznie się nie broni.
Na UFC 267 walczył będzie również Marcin Tybura. Jego pojedynek powinien rozpocząć się około 21:00 czasu polskiego. Błachowicz wyjdzie zapewne do klatki w okolicach 22:30.
Maciej Pietrasik30 Oct 2021 · 18:27