Potężna oferta dla topowego YouTubera. Federacja freakfightowa zaszalała

Potężna oferta dla topowego YouTubera. Federacja freakfightowa zaszalała
YouTube Screen
Szymon "Książulo" Nyczke otrzymał kolejną propozycję walki. Freakfightowa oferta opiewała na ogromną sumę.
Szymon "Książulo" Nyczke jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych YouTuberów w Polsce. Influencer zdobył popularność dzięki treściom o tematyce kulinarnej.
Dalsza część tekstu pod wideo
Obecnie kanał twórcy na platformie YouTube subskrybuje ponad 1,38 mln osób. "Książulo" publikuje filmy, na których testuje lokale gastronomiczne.
Niedawno Nyczke w relacji na Instagramie poinformował, że dostał ofertę od federacji freakfightowej. Influencer nie ujawnił, która organizacja złożyła mu propozycję.
YouTuber otrzymał możliwość zawalczenia w main evencie gali. Oferta, która do niego spłynęła, opiewała na 1,5 mln złotych.
- Właśnie dostałem ofertę od jednej z federacji freakfightowych. Walka w main evencie. Pierwsza stawka 1,5 mln złotych. Przeciwnik: osoba z mediów. Jakiś czas temu mówiłem, że nie chce brać w tym udziału i na razie nic się nie zmieniło - przekazał Nyczke.
Warto przypomnieć, że "Książulo" otrzymał już wcześniej propozycję walki. W marcu bieżącego roku dostał ofertę, która opiewała na milion złotych, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki10 Jun · 15:12
Źródło: Instagram

Przeczytaj również