Spotkanie na szczycie podczas gali w Rijadzie. Gwiazda futbolu podbiła do Ronaldo [WIDEO]

Spotkanie na szczycie podczas gali w Rijadzie. Gwiazda futbolu podbiła do Ronaldo [WIDEO]
Screen/Twitter
Podczas sobotniej gali boksu w Rijadzie na trybunach nie brakowało znanych sportowców. Walkę Ołeksandra Usyka z Tysonem Furym obserwowali m.in. Cristiano Ronaldo oraz Neymar.
W sobotę na gali boksu w Arabii Saudyjskiej odbyła się długo wyczekiwana walka Tysona Fury’ego oraz Ołeksandra Usyka. Na szali znalazł się tytuł niekwestionowanego mistrza wagi ciężkiej.
Dalsza część tekstu pod wideo
Po bardzo emocjonującym, bo trwającym aż 12 rund pojedynku, górą był Usyk. Ukraiński pięściarz wygrał po niejednogłośnej decyzji sędziów. Utytułowany zawodnik obronił pasy federacji WBO, IBF, WBA i IBO kategorii ciężkiej oraz sięgnął po pas mistrzowski organizacji WBC.
Pojedynek rozgrywany w Rijadzie z trybun obserwowało wielu znanych sportowców. Wśród nich znalazł się m.in. Cristiano Ronaldo. Reprezentant Portugalii regularnie uczęszcza na gale boksu.
Do sieci trafiło wideo, na którym widać, że w pewnym momencie do piłkarza Al-Nassr dołączył również Neymar. Obaj zawodnicy odbyli krótką rozmowę. Obecny był także Anthony Joshua.
Bieżący sezon Saudi Professional League jest znakomity dla Cristiano Ronaldo. Portugalski piłkarz rozegrał do tej pory 29 spotkań, zdobył w nich aż 33 bramek oraz zanotował 11 asyst.
Dużo mniejsze powody do zadowolenia ma Neymar. W październiku ubiegłego roku zerwał on więzadła krzyżowe w kolanie. Od kilku miesięcy Brazylijczyk przechodzi żmudną rehabilitację.
Redakcja meczyki.pl
Piotr Sidorowicz 19 May · 14:16
Źródło: Twitter

Przeczytaj również