Zbigniew Bartman zawalczy z innym polskim siatkarzem? "Powinno to mieć miejsce"

Zbigniew Bartman zawalczy z innym polskim siatkarzem? "Powinno to mieć miejsce"
YouTube Screen
Zawodnik Clout MMA, Zbigniew Bartman wciąż nie znalazł kolejnego przeciwnika. Wśród potencjalnych rywali dla 36-latka pojawia się były reprezentant Polski w siatkówce.
Podczas odbywającej się na początku sierpnia gali Clout MMA 1 w oktagonie zadebiutował Zbigniew Bartman. Były siatkarz pokonał w drugiej rundzie Tomasza Hajtę.
Dalsza część tekstu pod wideo
Od dłuższego czasu trwają poszukiwania kolejnego przeciwnika dla byłego reprezentanta Polski w siatkówce. Najbardziej realną opcją jest jeden z piłkarzy. W trakcie ostatniej konferencji Clout MMA 36-latek starł się z Błażejem Augustynem, który dał mu w prezencie pampersa.
W mediach zaczęły pojawiać się spekulacje na temat innego zestawienia. Z racji tego, że Bartman nie pała sympatią do Michała Kubiaka, starcie obu panów przyciągnęłoby dużą widownię. Wiele wskazuje jednak na to, że do takiego pojedynku ostatecznie nie dojdzie.
- Mówiłem to już wielokrotnie, że nie zamierzam walczyć z nikim ze środowiska siatkarskiego, bo to się dla mnie gryzie - stwierdził 36-latek w programie "Misja Sport" na kanale "Przeglądu Sportowego" w serwisie YouTube.
Prowadząca ten program Aldona Marciniaka postanowiła dopytać Bartmana, czy takie starcie na pewno nie zostanie zorganizowane. Wówczas do dyskusji wtrącił się Łukasz Kadziewicz, który przyznał, że w przyszłości taka konfrontacja powinna dojść do skutku.
- Tu akurat zmieni zdanie, to jest kwestia tego, aż Michał skończy grać. Moim zdaniem takie wydarzenie powinno mieć miejsce - zażartował Kadziewicz.
Kolejna gala Clout MMA odbędzie się już 28 października. Do oktagonu wejdą wówczas m.in. Marcin Najman, Denis Labryga, Daniel Omielańczuk czy Denis Załęcki.
Redakcja meczyki.pl
Piotr Sidorowicz 18 Oct 2023 · 19:45
Źródło: Misja Sport/Przegląd Sportowy

Przeczytaj również