Spory błąd Tymoteusza Puchacza w meczu z Feyenoordem. Łukasz Piszczek nie ma wątpliwości [WIDEO]

screen / Viaplay
Tymoteusz Puchacz wystąpił w pierwszym składzie Unionu Berlin podczas spotkania Ligi Konferencji z Feyenoordem Rotterdam. Zespół Polaka przegrał 1:3, a były gracz Lecha Poznań mógł zachować się lepiej przy jednej z bramek dla rywali.
Chodzi o trafienie na 1:0 z 11. minuty spotkania. Do siatki z najbliższej odległości trafił Alireza Jahanbakhsh, który wygrał walkę o pozycję właśnie z Puchaczem.
Jednoznacznie sytuację ocenił były reprezentant Polski, a obecnie ekspert “Viaplay”, Łukasz Piszczek.
- Zdecydowanie jako zawodnik broniący musi tę pozycję wygrać i wtedy, wydaje mi się, spokojnie mógłby piłkę skasować - stwierdził.
Puchacz przebywał na murawie do 78. minuty. To jego piąty występ w europejskich pucharach po transferze do Unionu. Polak nie doczekał się jeszcze natomiast debiutu w Bundeslidze.
Klub z Berlina zamyka stawkę w grupie E Ligi Konferencji. Po trzech kolejkach ma na swoim koncie trzy punkty.
TUTAJ <- dowiecie się wszystkiego o sytuacji Tymoteusza Puchacza w Unionie Berlin. Skąd biorą się jego problemy z grą w Bundeslidze?
Adam Nowacki22 Oct 2021 · 08:15
Źródło: własne / Viaplay